fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

PES 2018 Sistem Gereksinimleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Anasayfa
Oyun PES 2018 Sistem Gereksinimleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı
pes-2018-sistem-gereksinimleri

Herkesin merakla beklediği PES 2018 oyununa dair bütün bilgiler gelmeye başladı. Son olarak ise oyunun çıkış tarihi, fiyatı ve sistem gereksinimleri netlik kazandı.

PES 2018 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

2000’li yılların ilk 10 senesinde PES serileri ciddi üstünlük kurarken, FIFA 11 ile beraber gelen 360 derece top kontrolü ve doğru oynanış hamleleri, şu sıralar FIFA‘yı üstün konuma yükseltti. PES bu çekişmeyi galibiyetle sonuçlandırmak istiyorsa çok daha fazlasını yapmalı ve kullanıcıları kazanmalı. Konami top fizikleri üzerinde çalışarak, oyunun bu en büyük açığını önemli ölçüde kapamak istiyor.

Geldik en önemli soruya; Bu seride de yapım lisans sorunları ile gündeme gelecek mi? Öncelikle PES serisi yıllardan beri, bu lisans problemleri ile uğraşıyor. Son 10 yılda yapabildikleri en sağlam iş Şampiyonlar Ligi ve Barcelona oldu. Önceleri North London gibi isimler yapımın son derece kaliteli olmasından dolayı pek göze batmazdı ama FIFA rakibine yetiştikten sonra ciddi eleştirilere maruz kaldılar.

pes-2018-ronaldo

PES 2018 Türkiye Ligi için sürekli, imza kampanyaları başlatılıp, imzalanıyor. Hatta Türkçe spiker bile gündemde ama Konami’nin Türkiye Futbol Federasyonu ile görüştüğüne dair somut bir şey bulunmuyor. Bu yüzden Yaz dönemini beklemek gerekecek.

PES 2018 çıkış tarihi ise resmi olarak belli oldu. Yapım 12 Eylül 2017‘de bizlerle buluşacak. PES 2018 fiyatı ise şimdilik 70 Euro olarak görünüyor. Resmi açıklama ile birlikte 60 dolar/euro‘luk PES versiyonlarını da göreceğimize eminim.

PES 2018 Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 – 8/8.1- 10

İşlemci: Intel Core i5-530 2.5 GHz veya AMD Phenom II X4 925 2.5 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 veya daha iyi AMD/ATI Radeon HD4850 veya daha iyi

DirectX: Version 10

Depolama alanı: 18 GB

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 2 0 1 4

“PES 2018 Sistem Gereksinimleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı” üzerine 2 yorum

  1. Hakan T. says:
  2. ali says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR