fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

PES 2018 Duyuruldu, İşte tüm detaylar!

Anasayfa
Oyun PES 2018 Duyuruldu, İşte tüm detaylar!
pes-2018-ronaldo

PES 2018 Konami tarafından duyuruldu. PES 2018 artık daha gerçekçi ve yeni arayüzüyle geliyor…

Kısa süre önce bir rapor gündemi haberdar etmişti. Bu rapor PES 2018 hakkındaydı. Çıkan iddialardan hemen sonra Konami tarafından resmi bir şekilde PES 2018 duyurusu yapıldı. Yapılan resmi duyuruya göre oyun: PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 14 Eylül 2017‘de çıkış yapacak. Çıkacak yeni oyun birçok yenilik ve özellik sunacak.

pes-2018-stadyum

Eskisinden Farklı Mekanikler Geliyor!

Yapılmış olan açıklamalara göre PES 2018, yeni mekanikler sunacak. Mekaniklerden sadece biri topu koruma mekaniği olarak biliniyor. PES 2018 ile çok daha etkili topa kalkan olunabilecek. Serbest vuruş veya penaltı vuruşları baştan düzenlendi. Bu bakımdan yeni iki mekanik kullanıcıyı etkileyecek şekilde geliyor.

pes-2018-görüntüler

Oyun Modları Güncellendi!

Random Selection Match ve Online Co-Op isminde iki yeni oyun modu geri geliyor. Bu modlardan bahsedecek olursak eğer Online Co-Op ile 2-2 veya 3-3 maçlar düzenlenebilecek. Tüm bunların yanı sıra PES League ve Master League modlarıda yenilenerek geliyor.

pes-2018-soyunma-odası

Tasarım Değişiyor, Futbolcular Değişiyor!

Transfer sistemleri iyileştirildi ve maç öncesi röportajlar ile soyunma odası görüntüleri ve sezon turnuvaları gibi birçok iyileştirme yapıldı. Yenilenen PES 2018 bunlarla sınırlı kalmayıp, yeni sunum tarzıyla çıkış yapacak. İlk olarak menü ve kullanıcı arayüzü tasarımı değişiyor.

pes-2018-ilk-görüntüler

Real Capture İle İki Kat Gerçekçi!

Grafikler daha fazla iyileştirilerek gelirken, Real Capture teknolojisiyle stadyumlar birebir neredeyse aynı görünecek. Bu bakımdan hissiyat tavan yapacak diyebiliriz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR