PES 2017 Android ve iOS İçin Sonunda Yayınlandı! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

PES 2017 Android ve iOS İçin Sonunda Yayınlandı!

Anasayfa
Oyun PES 2017 Android ve iOS İçin Sonunda Yayınlandı!
pes-2017-android

Merakla beklenen, Konami’nin bu seneki muhteşem işlerinden olan Pro Evolution Soccer 2017, uzunca bir bekleyişin ardından Android ve iOS için yayınlandı!

Geçtiğimiz aylarda yalnızca belirli bölgeler için indirmeye sunulan (iOS için Avustralya gibi) PES 2017, şu an tüm Android ve iOS kullanıcıları tarafından indirilebilir hale geldi.

Android için 1.31 GB gibi yüksek bir boyuta sahip olan oyun için Google, kullanıcılarına indirme işlemini Wi-Fi ile yapmasını öneriyor. iOS’taki boyutu ise 1.59 GB. Android’te Lollipop 5.0 ve üzeri, iOS’te ise iOS 9 ve üzeri sürümleri destekleyen oyun için eğer telefonunuzda kısıtlı bir boş alan varsa öncelikle gerekli temizlemeyi yapmanızı öneriyoruz. Zira indirmeye başladığınız anda ‘indirmek için yeterli boş alanınız yok’ uyarısıyla karşılaşabilirsiniz.

PES 2017 ile oyun deneyimi ve kontrolü, bir önceki versiyonlarına göre biraz daha hassas ve de gerçekçi hal almış şekilde. Barcelona, Liverpool, Borussia Dortmund gibi Avrupa takımları dışında Latin Amerika ve Asya’daki en iyi takım ve oyuncularla gerçek bir futbol dünyasının içine gireceğiniz PES 2017’de Doğal Oyuncu Hareketi, Hassas Geçiş ve Derinlemesine Taktikler ile konsol oyun keyfini mobilde yaşayacaksınız. Cidden Konami muhteşem bir iş başarmış gibi duruyor.

Arkadaşlarınızla ‘online oyun modu’ sayesinde istediğiniz yerde ve zamanda futbol keyfini yaşayabileceğiniz PES 2017’yi her iki işletim sistemi içinde indirerek doya doya oynayabilirsiniz. Sizi oyunla baş başa bırakıp oynarken bizi hatırlamanız dileğiyle. İyi Oyunlar!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR