fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Periscope Bildirim Kapatma Nasıl Yapılır?

Anasayfa
Donanım Periscope Bildirim Kapatma Nasıl Yapılır?

Popüler canlı yayın uygulaması Periscope, iOS kullanıcıları için, bildirim ayarları..


Birçok Periscope kullanıcısının yakındığı, takip ettikleri bazı kişilerin sık sık yayın açmasından ötürü gelen bildirim sesleri, yeni güncelleme ile birlikte çözüldü. Bundan böyle iOS kullanıcıları için, bildirim özelliği, kullanıcı bazlı olarak değiştirilebilecek. Yani takip ettiğiniz kullanıcılardan, istediklerinizin bildirimlerini açabilecek, istediklerinizin bildirimlerini kapatabileceksiniz.

Periscope Bildirim Açıp-Kapatma Nasıl Yapılır ?

Herhangi bir kişinin bildirimlerini kapatmak istediğinizde, öncelikle o kişinin profiline girmeli, daha sonra ise, “takip ediliyor” ikonu yanındaki ” SES ” butonuna basmalısınız.

Bildirimleri tekrardan açmak istediğinizde ise, aynı işlemleri tekrarlayabilirsiniz.

Bu işlemler için aşağıda örnek resim bulunuyor.

Son güncelleme ile birlikte, bildirim özelliğinin yanı sıra, dil tercihleri ve handoff konularında da çeşitli özellikler eklendi

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR