fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Panda Görünümünde 250 Dönümlük Güneş Enerjisi Santrali Görenleri Şaşırtıyor

Anasayfa
Eğlence Panda Görünümünde 250 Dönümlük Güneş Enerjisi Santrali Görenleri Şaşırtıyor
çin-panda-santral-kurdu

Çin’de bulunan panda görünümündeki bu kocaman santral uydudan görünecek kadar büyük.

Enerjiye kolaylıkla dönüşebilen petrol ve diğer zararlı materyalleri kullanmaya devam edersek gelecekte bizi kötü günler bekliyor diyebiliriz. Aslında gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için rüzgar enerjisi, su enerjisi, güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerjilere yönelmek çok daha iyi olacaktır. Bununda farkında olan bazı ülkeler, hızla çalışmalara başladı.

İğne atsan yere düşmeyecek, oksijen almanın bile zor olduğu Çin, attığı adımlarla yenilenebilir enerjiye önem verdiğini gösteriyor. Sanayi ve aşırı nüfusundan dolayı dünyaya zararlı madde yayan ülkeler arasında olan Çin, 258 dönümlük dev panda şeklinde güneş enerjisi santrali kurdu.

China Merchats New Energhy Group’un projesi ile hayat bulan bu proje, 50 megavatlık bir güç üretecek.

Bu dev Panda Santral, 25 yıl içerisinde 3.2 milyar kilowatt saatlik güneş enerjisi üretecek. Buda 2,74 milyon ton karbon emisyonunun ortadan kalkması anlamına geliyor. Bu denli önemli bir adımı işin içine eğlence katarak uygulamak isteyen China Merchats New Energhy Group’un projesi, gelecekte daha fazla panda görünümünde güneş enerji santrali kurulabileceğinin sinyallerini veriyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR