fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Panasonic Yüksek Teknolojili Askı Geliştirdi

Anasayfa
Teknoloji Panasonic Yüksek Teknolojili Askı Geliştirdi
panasonic-aski-dc

Hepimiz kıyafet yıkamaktan sıkılmışızdır. Panasonic firması da bunu düşünerek kıyafetlerde yıkama ihtiyacını azaltmak için yüksek teknolojili askı geliştirdi.

Her ne kadar teknolojinin hayatımıza girmesiyle hız kazansak da zaman ve para tasarrufunda da önemli bir yükseliş yaşıyoruz. Panasonic, insanların kıyafet yıkayarak zaman kaybetmemesi ve kıyafetlerin kötü kokmaması için yüksek teknolojili bir askı geliştirdi. Bize de buradan helal olsun demek düşüyor.

Tasarımsal açıdan normal askıyla ayırt edemeyeceğiniz Nanoe X, giysileri “elektrostatik atomize su” akışı ile yıkayabiliyor. Panasonic, üretilen bu atomize su parçacıklarının sıradan bir buhar boyutlarından 1/30 – 1/20 oranında daha küçük olduğunu belirtiyor. Bu nanopartiküller kıyafetlerde yıkama ihtiyacını giderip, kötü kokuları gideriyor.

Bu muhteşem askı Nanoe X giysileri yıkamıyor veya kirleri çıkarmıyorLakin işten geldiniz ve kıyafet yıkayacak haliniz yok, o zaman bu askı devreye giriyor. Kıyafetleri diğer günde giyilebilir konuma getiriyor. Ayrıca poleni kıyafetten çıkarma özelliği ile alerjisi olan kişilerin gündelik yaşamını rahatlatıyor. 18’lik paket halinde satılacak olan askı, 18 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak.

Panasonic, Nanoe teknolojisini saç kurutma makinelerinde de kullanıyor. Geniş bir kitleye sahip olan bu teknoloji, çamaşırhaneler ve tuvaletlerde de kullanılabilir.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR