Paint, 32 Yıllık Maceradan Sonra Emekliye Ayrılıyor! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Paint, 32 Yıllık Maceradan Sonra Emekliye Ayrılıyor!

Anasayfa
Teknoloji Paint, 32 Yıllık Maceradan Sonra Emekliye Ayrılıyor!
paint-kapatıldı

Microsoft, tamı tamına 32 yıl önce çıkardığı Paint’i emekliye ayırma kararı aldı. Sonbahar güncellemesinden sonra Paint’e veda edeceğiz.

Birçok çocuğa resmi sevdiren (sevdirmekten çok soğuttu mu siz karar verin) Microsoft Paint uygulaması, tam 32 yıl sonra kapatılıyor. Microsoft, Sonbahar İçerik Güncelleştirmesinde, yıllar için gelişme gösterse de 3. parti uygulamalara hiçbir zaman yetişemeyen Microsoft Paint programını kaldırma kararı aldı. İlk olarak 1985 yılında Windows 1.0’ın ilk sürümünde ortaya çıkan Paint, şu anda milyarlarca bilgisayarda yer alan Windows’un ilk gününden beri tercih ettiği uygulamalardan birisiydi. Ama artık veda ediyoruz!

Paint hiçbir zaman grafikerleri tatmin etmedi, ancak ne zaman hızlıca bir kesme işlemi yapmak istesek köşede sessizce göz kırpıyordu, bizi bekliyordu. Hiçbir zaman yeterli önemi vermesek de yapmak istediğimiz birçok şeyi yapan Paint’e buradan sevgi saygılarımızı iletiyoruz. Umarım yerine daha güzel uygulamalar gelecek ve seni bu şekilde hatırlayacağız. ELVEDA PAİNT! (KAPANMADAN GİRİN SON KEZ BİR BAKIN!)

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR