Özgürlüğün Elli Tonu'nun İlk Fragmanı Yayınlandı! Serinin 3. Filmi Bomba Gibi Geliyor! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Özgürlüğün Elli Tonu’nun İlk Fragmanı Yayınlandı! Serinin 3. Filmi Bomba Gibi Geliyor!

Anasayfa
Sinema Özgürlüğün Elli Tonu’nun İlk Fragmanı Yayınlandı! Serinin 3. Filmi Bomba Gibi Geliyor!
özgürlüğün-elli-tonu

İlk iki filmi ile romantizm filmlerine bambaşka bir boyut getiren seri, Özgürlüğün Elli Tonu ile kaldığı yerden devam ediyor.

Grinin Elli Tonu’nda zengin ve başarılı bir adamın, ‘saf’ bir kadın tarafından egosunun parçalanıp ardından terk edilişini izlemiştik. İkinci filmde ise aynı adam, ‘duygularını’ alt üst ettiği kadını yeniden elde etmeye çalışmıştı.

Son gelen fragmanda da görüyoruz ki çiftimiz artık evliliğe adım atıyor ve balayı için Avrupa tatiline çıkıyor. Aşk ve erotizmin eksik olmadığı filmde çiftin balayı günleri, Anastasia Steele’in eski patronu Jack Hyde’nin ortaya çıkması ile karanlık bir yola giriyor. Kısacası bu sefer film Sexden ibaret olmayacak. İşin içine biraz aksiyon biraz da gerilim giriyor.

Fragmandan da anlaşılıyor ki şiddet bu kez kırbaçlarla değil silahlarla olacak.

Film, Şubat 2018’de Sevgililer Günü ile birlikte vizyona girecek.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR