Oyun dünyasında ki en güzel kız karakterler - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Oyun dünyasında ki en güzel kız karakterler

Anasayfa
Karşılaştırma Oyun dünyasında ki en güzel kız karakterler

Gün geçtikçe oyun sektörü gelişmeye devam ediyor. 1995 yıllarında piksellerden oluşan oyun karakterlerine aşık olmaya başlamıştık. Şimdi ise neredeyse gerçek bir insan gibi modellenmiş karakterlere aşık olmamak elde değil dimi?
Oyunlarda ki en güzel 5 kız karakterini sizler için seçtik.

 5. Kaileena – Prince of Persia Warrior Within

Prince of Persia Warrior Within oyununda kumlara hükmeden bir prenses olan bu karakter güzelliği ile oyuncuların başlarını döndürmeyi başarmıştı diyebiliriz. Aynı zamanda da oyunun en güçlü karakterlerinden birisiydi.

 4. Ciri – The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt‘ta masum güzelliği,beyaz saçları ve masum bakışları ile Ciri adındaki karakter oyuncuları kendine hayran bıraktırdı. Aynı zamanda da gücü ve avcılığı sayesinde oyunun en sevilen karakterleri arasına girmişti.

 3. Kitana – Mortal Kombat

Mortal Kombat oyununda Kitana adıyla dövüşçüler arasında en güçlüleri ve de en güzelleri arasında olan bu karakteri sevmemek mümkün değil gibi. Kostümü,güzelliği ve de yaşı ile (1000 yaşlarında) kendine hayran bıraktırıyor gerçekten de.

2. Jodie Holmes – Beyond Two Souls

PlayStation 3 için özel olarka yayınlanan Beyond Two Souls oyununda ki Jodie Holmes adlı ana karakter olan bu kızımız oyun dünyasında ki en güzel kızlardan birisiydi. Hatta oyunda ki duş sahneleri yüzünden bir çok gencin aklını almıştı diyebiliriz.

1. Élise de la Serre – Assassin’s Creed: Unity

Assassin’s Creed serilerinde her zaman karizmatik ve yakışıklı suikastçilere rastlamıştık. Ama AC: Unity serisinde Elise de la Serre ile karşılaştıktan sonra oyuncular sanırsam bundan sonra ki Assassin’s Creed serilerinde böyle güzel bayan karakterlerin olmasını istediklerini düşünüyorum.

Oyun dünyasında ki en güzel 5 karakter seçimimiz bizim bunlardan yana oldu. Sizin de farklı fikirleriniz varsa yorum yazmayı unutmayın!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR