fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Outlook.com Yeni Posta Deneyimi Yakında Herkese Sunulacak

Anasayfa
İnternet Outlook.com Yeni Posta Deneyimi Yakında Herkese Sunulacak

Outlook.com yeni görünümünü bugünden itibaren herkese sunacak olduklarını açıkladı. Yapılan açıklamada kullanıcıların bugünden itibaren yeni tasarıma sahip olacakları ve isteyen her kullanıcının beta olan ancak beta sürecinin sonuna gelen yeni tasarım ile Outlook.com servisinden yararlanabileceği açıklandı.

Microsoft’un söz sahibi olduğu platform üzerinde yeni dönemde yeni tasarım sunulması ile birlikte kullanıcıların eski tasarımdan yeni ve daha profesyonel tasarıma doğru geçmesi beklenen bir gelişme iken yeni dönemde yeni kullanıcıların direkt olarak yeni tasarım ile hizmetleri kullanacak olduğu belirtildi.

Tüm Dünyada Kullanılıyor

Tüm dünyada aktif olarak kullanılan platform genel olarak kullanıcılara sorunsuz bir mail hizmeti vermek ile sınırlı kalmıyor. Dosyalar ve diğer servisler aynı alanda aktif bir şekilde kullanılabiliyor olduğu gibi, kullanıcıların sistem üzerinden istedikleri gibi dosyalar, mailler ve Microsoft’a ait not araçlarını kullanabilecek olduğu belirtiliyor. Yeni dönemde kullanıcıların Outlook hizmetlerinden daha iyi yararlanmaları adına geliştirmelere devam edecek olan Microsoft ekibinin bu ve benzeri güncellemeler ile kullanıcıları daha fazla kendisine çekmesi planlanıyor. Yeni dönemde neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR