fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Orkun Işıtmak Kimdir? Neyin Nesidir?

Anasayfa
Eğlence Orkun Işıtmak Kimdir? Neyin Nesidir?
orkun-ışıtmak-iphone-x

Youtube üzerinde 4 milyona yakın takipçisi bulunan Orkun Işıtmak kimdir? Neyin Nesidir?  İşte detaylar…

ORKUN IŞITMAK KİMDİR?

Orkun Işıtmak 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. 4 milyona yakın takipçisi bulunan YouTuber lise eğitimini İzmir’de Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nde almıştır.

Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen ve İstanbul Üniversite’sini kazanan Işıtmak Youtube’de daha kaliteli ve güzel içerikler oluşturmak hayatını yaşamak için eğitimine bir süre ara vermiştir. Yüklediği videolar 1 günden daha az bir sürede milyonlara ulaşabilmektedir. Dolayısıyla en çok izlenenler listesinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Youtube hayatına oyun videoları atarak başlamıştır. İlk olarak oynadığı korku oyunlarıyla tanınmaya başlamıştır. Uzun bir süre sonra kanal formatını güncelleyen Işıtmak risk alarak daha farklı bir kategoriye geçiş yapmış ve bu kategoride de epey başarılı olarak Youtube kanalında 4 Milyona yakın aboneye ulaşmıştır.

0 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR