Kapat

Oppo F7 Çentikli Ekran İle Tanıtılacak

Anasayfa
Mobil Oppo F7 Çentikli Ekran İle Tanıtılacak

Oppo F7 modeli hakkında ortaya atılan iddialar ve paylaşılan bir afiş görseline göre şirket yeni dönemde moda olmaya başlayan ve Apple iPhone X modeli ile birlikte dikkat çeken çentikli ekran tasarımına sahip Oppo F7 modelini üretecek. Akıllı telefon dünyasında Türkiye’de fazla ilgi görmemesine rağmen Asya ülkelerinde çok fazla talep gören ve Çin’de en fazla kullanılan markalardan birisiolan Oppo’nun yeni cihazının ekranında bulunacak olan çentiğin Apple iPhone X modeline oranla daha küçük olacağı düşünülmekte.

Cihaz hakkında henüz daha yeni bilgiler sızdırılmaya başlarken, kullanıcıların cihaza sahip olmaları durumunda daha fazla detayların ortaya çıkacak olduğu düşünülmekte. Cihaz hakkında ortaya atılan tek detay cihazın ekranında bulunacak olan çentik ile ilgili olurken, Oppo tarafından paylaşılan afiş görseli sızıntısına göre cihazın çok yakın zamanda tanıtılacak olduğu paylaşıldı.

Apple’a Özendiler

Huawei yeni modeli olan P20 Lite modelin, Xioami yeni Mi Mix 2 modelinde, son olarak Oppo tarafından F7 modelinde kullanılmaya başlanacak olan çentikli ekranların tüm dünyada popüler hale gelmeye başladığı görülüyor. Bunun nedeni olarak iPhone X modelini alamayan kullanıcıların yeni teknoloji olarak gördükleri Oppo F7 ve benzeri daha ucuz modellere gösterdiği ilgi olarak gösteriliyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR