Operatörlerden 15 Temmuz'a Özel Hediye Paketler - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Operatörlerden 15 Temmuz’a Özel Hediye Paketler

Anasayfa
Mobil Operatörlerden 15 Temmuz’a Özel Hediye Paketler
operatorlerden-15-temmuz-a-ozel-hediye-tarifeler

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 15 Temmuz gününe özel hediye paketler veriyor.

2016 yılının 15 Temmuz tarihinde yaşanan hain darbe girişiminin önlenmesinin 1. senesi şerefine Türkiye’nin üç büyük operatörü harekete geçti. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, 15 Temmuz’da ek tarife paketleri ile müşterilerinin yüzünü güldürecek.

İster faturalı ister faturasız hiç farketmez herkes bu hediyelerden faydalanabilecek. İşte hediye paketler;

Turkcell

Turkcell, faturalı veya faturasız her kullanıcısına 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet hediye ediyor.

Vodafone

Vodafone, 15 Temmuz sabah 09:00 ile 16 Temmuz 09:00 saatleri arasında 600 dakika konuşma, 1000 SMS ve 1 GB internet hediye ediyor.

Türk Telekom

Türk Telekom, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için hazırladığı pakette şebeke içinde sınırsız, şebeke dışında ise yurt içi her yöne 120 dakika konuşma hediye ediyor.

Üç operatöre baktığımızda en cömert Vodafone operatörünün en bencil ise Türk Telekom operatörünün davrandığını görüyoruz, ancak üç operatörün de kullanıcılarını düşünerek yayınladığı bu paketler son derece hoş olmuş.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR