fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

OnePlus 6 Geliyor

Anasayfa
Mobil OnePlus 6 Geliyor

Çinli telefon devi OnePlus’ın yeni dönemde 6. modeli geliyor. Akıllı telefon devi tarafından üretilecek olan OnePlus 6 modelinin daha fazla özellik, 2018 teknolojilerine daha uygun şekilde tanıtılması beklenirken, cihazın özellikleri ise amiral gemisi cihazlar ile eşit seviyede olacak. Akıllı telefon üretimi konusunda çok iyi özelliklerde ve uygun fiyatlı cihazlar sunması ile tanınan OnePlus, yeni modelinde Apple ve diğer bazı teknoloji üreticileri tarafından üretildiği üzere OnePlus 6 modelinde çentikli ekran kullanacak.

Çentikli ekran teknolojisine çok daha fazla değer veren teknoloji devleri, bu sayede cihazlarına hem daha fazla alıcı bulmak, hem yeni teknolojiye uyum sağlamak adına her türlü planları düşünüyorlar.

OnePlus 6 Özellikleri Nasıl Olacak?

OnePlus 6 modelinin özellikleri ile ilgili olarak ise yapılan açıklamaya göre cihazın üst düzey özellikler ile sunulacak olduğu belirtildi. 6.28 inç büyüklüğündeki 2280x1080p AMOLED ekran, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama benzeri yüksek özellikler sunacak olan cihazın yazılım olarak ise Google Android işletim sisteminin 8.0 Oreo işletim sistemi ile birlikte sunulacak olduğu belirtildi. OnePlus yönetiminden ise açıklama yapılmadı.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR