Kapat

Öğrendikçe Şaşıracağınız, Game of Thrones Oyuncuları Hakkında 10 Bilgi

Anasayfa
Sinema Öğrendikçe Şaşıracağınız, Game of Thrones Oyuncuları Hakkında 10 Bilgi
güzel-oyuncu-emilia-clarke

Dizinin 7. sezonunun başlamasına artık günler kala, Game of Thrones serisinin sevilen oyuncuları hakkında bilmediğiniz bilgileri sizler için derledik.

16 Temmuz 2017 tarihinde 7 bölümlük 7. sezonunun başlayacağı Game of Thrones, yine yaz aylarının en favori TV dizilerinin vazgeçilmez zirvesinde olacak. Üst üste fragman haberleriyle herkesin odak noktası haline gelmeyi başaran dizinin oyuncularıyla ilgili öğrendikçe şaşıracağınız 10 bilgi yazalım istedik. Şimdi bunlara bir bakalım:

1- Yakışıklı oyuncu Richard Madden, dizide canlandırdığı Robb Stark karakterinin öleceğini bilmiyordu.

game-of-thrones-richard-madden

2- Dizinin güzeller güzeli Emilia Clarke, sözleşmesine daha sonradan eklettirdiği madde ile dizinin sonraki (3. sezondan itibaren) bölümlerinde üstsüz sahneler çekmek zorunda kalmamıştı.

game-of-thrones-emilia-clarke

3- Cersei ve Bronn, dizinin çekimleri sırasında birbirleriyle hiç konuşmuyorlarmış. Aralarında nasıl bir küslük, diyalog varsa biz bilemiyoruz artık. 🙂

game-of-thrones-cersei-ve-bronn

4- İsmini hitap etmesi hayattaki en zor şey olması gerek. Hafthór Júlíus Björnsson (The Mountain), 2016 yılında katıldığı ‘Dünyanın En Güçlü Adamı’ yarışmasında 2. olmuştur.

game-of-thrones-hafthór-júlíus-björnsson

5- Herkesin hayranı olduğu Jack Gleeson (Joffrey Baratheon) daha küçük bir çocukken Batman’de oynamıştır.

game-of-thrones-jack-gleeson

6- Şimdi sıkı durun çünkü “aaa bu o kadın mı?” diyeceksiniz. Hem Emilia Clarke hem de Lena Headey, Terminatör yapımlarında ‘Sarah Connor’ karakterini canlandırmışlardır.

game-of-thrones-lena-headey

7- Alfie Allen (Theon Greyjoy), dünyaca ünlü şarkıcı Lily Allen’in erkek kardeşidir.

game-of-thrones-alfie-allen

8- Sansa Stark, dizideki Lady’sine gerçek hayatta da aşırı sahip çıkmıştır. O’nunla çekimler sırasında çok iyi anlaşabildiğini, iletişim kurduğunu söyleyen Sophie Turner (gerçek ismi), ailesini de ikna ederek Lady’yi yanına almıştır. Cidden bu güzeller güzeli oyuncuya helal olsun!

game-of-thrones-sansa-stark

9- Neden bu cümleyi duyan herkes çok şaşırdı bakalım siz nasıl tepki vereceksiniz. Jon Snow (Kit Harington), 11 yaşına kadar ilk isminin Christopher olduğunu bilmiyormuş.

game-of-thrones-jon-snow

10- Ve son maddemiz. Koca yürekli abimiz Hodor, başarılı bir oyuncu olmasının yanında başarılıda bir DJ olarak çalışmaktadır.

game-of-thrones-hodor

The following two tabs change content below.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir