fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

NTV Spor Kapandı mı?

Anasayfa
Sosyal Medya NTV Spor Kapandı mı?

Uzun süredir spor basınında önemli yer alan NTV spor dün gece yayın hayatına veda etti!

Ntv spor yayın hayatına 17 Mart 2008’de başlayan 0-0 biten Galatasaray | Fenerbahçe derbisinden sonrası gece kapanması ve bir diğer nokta ise NTV sporun yayın hayatındaki 10. Yılını doldurarak önemli bir günde kapanış yapması dikkatleri çekti.

Dün gece yayınlanan son program Yüzde 100 Futbol programının bitişiyle yayını kesti.

NTV Sporun son programı, Yüzde 100 Futbol programına Murat Kosova ve Rıdvan Dilmen ikilisi yer aldı. NTV Spor kanalı kepenkleri indirdi, daha sonrasında, NTV sporun yerini alan DMAX kanalının teaser videosu yayınlandı, yeni kanalın, yeni logosu ile birlikte NTV Spor tarihin tozlu raflarına kaldırıldı.

NTV Spor kanalının kapanması sonrasında, oldukça fazla ziyaretçi sayısına (hit) sahip internet sitesi, hala aktif durumdadır. Bunun ile ilgili NTV Spor web sitesi ile ilgili bir bildirimde bulunmadı.

Sizin fikirlerinizi de oldukça merak etmekteyiz, NTV Sporun kapanmasına üzüldünüz mü ?

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR