Kapat

Nokia’nın Yeni Amirali Nokia 9 Bilgileri, Fotoğrafları Sızdı

Anasayfa
Mobil Nokia’nın Yeni Amirali Nokia 9 Bilgileri, Fotoğrafları Sızdı
nokia-9-ne-zaman-çıkacak

Adını pek duymadığımız lakin büyük işlere imza atan firma Nokia, HMD Global firmasının elinde adeta yükselişe geçti. 3 orta seviyeli telefonu piyasaya süren firmanın, amiral gemisi Nokia 9’a ilişkin en büyük sızıntı da bugün gerçekleşti.

Bir zamanların efsanevi telefonu 3310’u tekrar tasarlayıp piyasaya sunarak adını duyuran ve hemen ardından 3 orta seviye telefonlarına ilgi toplamayı başaran efsane firma Nokia, bu kez amiral savaşına dahil oluyor.

nokia-9

Nokia 9, Samsung Galaxy S8 ve İphone 7 gibi güçlü rakiplerle başa çıkmak için geliyor. FrAndroid’in sızdırdığı görsellerde telefonun fiziki yapısına dair net bir görüntü elde edemesek de, prototipin neredeyse hazır olduğunu görmek mümkün. Cihazın tasarımını gizleyen büyük bir kılıf içerisinde olduğunu göz önüne alırsak, görüntülerin bir test esnasında çekildiklerini söyleyebiliriz.

nokia-9-fotoğrafları

Nokia 9’un Netleşen Özellikleri Bunlar:

  • Snapdragon 835 işlemci
  • 5.27 inç QHD ekran
  • 4GB RAM ve 64GB hafıza
  • 13MP çift arka kamera
  • USB Type-C bağlantısı
  • 3.5 mm kulaklık girişi
  • Android 7.1.1 Nougat

Nokia 9’un ne zaman duyurulacağına yönelik resmi bir açıklama olmasa da, firmanın bu yaz cihazı tanıtmasını herkes gibi bizde bekliyoruz. 700 dolarlık (vergiler hariç yaklaşık 2500 TL) bir fiyat etiketiyle gelmesi beklenen telefonun hakkında en son güncellemeleri bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

nokia-9-test

nokia-9-arka-kapak

nokia-9-şarj-girişi

nokia-9-jak-girişi

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

“Nokia’nın Yeni Amirali Nokia 9 Bilgileri, Fotoğrafları Sızdı” üzerine 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR