fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Nokia X5 Tanıtıldı

Anasayfa
Mobil Nokia X5 Tanıtıldı

Beklenen Nokia X5 modeli bugün nihayetinde tanıtıldı. Yeni Android cihazları ile kullanıcılara her model ve her fiyat grubundan ürün sunmak isteyen ve bunu başarı ile yapabilen Nokia, cihazlarını Türkiye’de dahil dünyanın en az 130 ülkesinde satışa sunuyor. ABD, Asya ve Ortadoğu bölgesinde Nokia markasına uzun yıllardan sonra talep eskisi kadar fazla olmasa da cihazlarının dayanıklılık konusunda başarısı, yeni teknolojileri daha uygun fiyata sunma durumu dolayısı ile Nokia X5 modelinin de diğer seri cihazlarından farksız satışlarının belirli oranda olması bekleniyor.

Teknolojik özellikleri göz önüne alındığında Nokia X5 modelinin oldukça fazla iyi özelliklere sahip olduğunu da söylemek mümkün olabilir;

  • Ekran: 5.86 inç HD+
  • İşlemci: Mediatek Helio P60 2.0Ghz
  • Arka Kamera: 13MP f/2 ve 5MP
  • Ön Kamera: 8MP f/2.2
  • Depolama ve RAM: 3GB/32GB, 4GB/64GB, MicroSD kart desteği
  • Bağlantı: 4G VoLTE, WiFI, Bluetooth 4.2, GPS, USB-C
  • Pil: 3060mAh
  • İşletim Sistemi: Android 8.1 Oreo

Özellikleri ile satışa sunulacak olan cihazın Türkiye’de hangi tarihte ve ne kadar fiyat etiketi ile satışa sunulacak olduğu konusunda bilgi yok.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR