Nokia 9 PureView modeli 2019'da tanıtılacak - DC-Tekno
Kapat

Nokia 9 PureView modeli 2019’da tanıtılacak

Anasayfa
Mobil Nokia 9 PureView modeli 2019’da tanıtılacak

HMD Global’dan yetkili bir isim tarafından basına yapılan açıklamada Nokia 9 PureView modelinin 2018 yılında veya önümüzdeki birkaç haftada değil, 2019 yılının ilk 3 ayı içerisinde tanıtılacak olduğu açıklandı. Yapılan resmi açıklamada, akıllı telefon modelleri tanıtmaya devam edecek olduklarını ve amiral gemisi bir modelin 2019 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacak olduğunu açıklayan Nokia yetkilisi, cihazın adı konusunda ise Nokia 9 PureView modelini açıkladı. Yanlışlıkla yaptığı açıklamada Nokia 9 adını defalarca sarf eden yetkili, cihazın teknik özellikleri hakkında açıklama yapmaktan ise kaçındı.

Nokia 9 PureView modelinin 3.5 ay süresi var

Nokia 9 PureView modelinin tanıtılması için bugünden itibaren önünde 3.5 aylık bir süresinin olduğu ve bu süre içerisinde cihazın teknik özelliklerinden en fazla problem olarak görülen ve tanıtılmasının ertelenmesindeki ana unsur olarak iddia edilen arka kamerasının daha iyi bir çözünürlüğe sahip olması için Nokia mühendisleri tarafından geliştirilecek olduğu iddia edildi.

Nokia 9 PureView modelindeki teknik özelliklerin aynı kalabilecek olduğu, cihazın arka kamerasının çözünürlüğü ve kalitesinin ise arttırılmasının beklendiği iddia edildi.

Yeni modelin fiyatı hakkında resmi açıklama ise bulunmuyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR