fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Nokia 9 Kendisini Göstermeye Hazırlanıyor

Anasayfa
Mobil Nokia 9 Kendisini Göstermeye Hazırlanıyor

Bu ay içerisinde tanıtılması beklenen Nokia 9 modeli ile ilgili olarak son dönemde sürekli yeni iddialar ortaya atılıyor. Akıllı telefon dünyasının en fazla dikkat çeken modellerini üretmek için adeta son dönemde aralıksız çalışan Nokia, asıl hedefinin Apple ve Samsung gibi bir akıllı telefon devi olmak istemediğini gösterse de şirketin cihazlarına ilgi yoğun.

Nokia 7 Plus modeli hakkında ortaya çıkan detaylar sonrasında markaya olan ilgi daha fazla artarken IFA 2018 fuarında tanıtılması beklenen Nokia 9 modelinin amiral gemi cihazı olması bekleniyor. 5.7 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak cihazın, 22 MP çözünürlüklü çift arka kamera ve 12 MP çözünürlüklü ön kamera, çentikli ekrana sahip olması bekleniyor.

Özellikleri Kesin Değil

Ancak cihaza dair ortaya atılan bu özelliklerin henüz daha kesin olmadığı ve cihaz ile ilgili olarak ortaya atılan detayların kesinlik kazanmadığı gerçeği mevcut. Nokia, yeni cihazlarını daha üst seviye özellikler ve Android işletim sisteminin son sürümü olan Android 8.0 Oreo ile piyasaya sunacak olurken, cihazların fiyatları konusunda ise bilgi maalesef ki bulunmuyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR