fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Nokia 9 Ekran Üzerinden Parmak İzi Okuyacak

Anasayfa
Mobil Nokia 9 Ekran Üzerinden Parmak İzi Okuyacak

Nokia 9 modeli hakkında son dönemde yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Akıllı telefonun özellikleri ve fiyatı ile ilgili ortaya atılan iddialar bir yana dursun, cihazın ekran üzerinden parmak izi okuyacak olduğu iddia edildi. Samsung Galaxy S9 modeli ve iPhone X modeli ile birlikte teknoloji dünyasına giriş yapması beklenen ekran üzerinden parmak izi okuma özelliğinin yapılamadığı ve maalesef bazı sorunlar olduğu ortaya çıkmıştı.

Şimdi ise HMD Global tarafından bilindik adıyla Nokia tarafından Nokia 9 modeli üzerinde yeni özellikler sunulacak olduğu, bu özelliklerden en dikkat çekecek olanının ise ekran üzerinden parmak izi okuma özelliği olacağı belirtildi. Cihaz ile ilgili olarak ortaya atılan son detaylar ve ekran üzerinden parmak izi okumaya yarayan donanımlarını üretmeye başladığı ortaya çıktı.

Çentikli Ekran İle Gelebileceği İddia Ediliyor

Nokia 9 modeli hakkında ekranının çentikli ekran olarak gelebilecek olduğu da bir yandan iddia ediliyor. Ancak cihaza dair ortaya atılan iddialara göre şirket yeni cihazında çentikli ekran yerine düz flat bir ekrana yer verebilir. Zira tüm özellikleri bir arada toplamak birçok markanın istemeyeceği ve satış stratejisine zarar verecek bir durum olabilir.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

1 0 0 0 0 0

“Nokia 9 Ekran Üzerinden Parmak İzi Okuyacak” üzerine 1 yorum

  1. RRKAN says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR