Nokia 7 Plus 5 Dakika İçerisinde Tükendi - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Nokia 7 Plus 5 Dakika İçerisinde Tükendi

Anasayfa
Mobil Nokia 7 Plus 5 Dakika İçerisinde Tükendi

Akıllı telefon dünyasında yükselmek için adım adım ilerleyen Nokia, son dönemin parlayan yıldızlarına doğru ilerliyor. Markanın uzun yıllardan beridir eski nesil telefonlar ile bilinmesi ve şirket tarafından yapılan hatalı adımlar ve davranışlar sonrası Android işletim sistemli cihazlar üreten Nokia’nın satış oranları da bir hayli yüksek.

Sürekli olarak kullanıcılara daha yeni cihazlar ile hizmet vermeye ve tüketicilerin kullanmayı sevdiği son sürüm Android işletim sistemlerine yönelen Nokia, MWC 2018‘de tanıtılan Nokia 7 Plus modelini satışa sunması ile birlikte 5 dakika içerisinde cihazın tükendiğini açıkladı. Cihazın satışa sunulması ile aniden sisteme yüklenen tüketiciler adeta cihazın tüm stoklarının erimesini sağlarken, şirkete ise yüklü miktarda servet kazandırdı.

239 Euro ila 318 Euro Arasında Değişiyor

Nokia 7 Plus modelinin fiyatları ise 239 Euro ila 318 Euro arasında değişen fiyatlandırmaya sahip durumda. Nokia’nın Android işletim sistemine sahip üst düzey modeli ile birlikte şirketin servetinin ciddi oranda artacak olduğu tahmin edilirken, ABD ve dünyada kullanım oranı olarak pek fazla ilerlemesi beklenmiyor. Zira Nokia’nın geçmişte kullanıcıları sürekli olarak yarı yolda bırakması ve geçmişte ürettiği Android cihazlarına destek vermediği tüm teknoloji severler tarafından bilinen bir gerçek.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR