Nihayet LG G5 Nougat 7.0 Güncellemesini Aldı! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Nihayet LG G5 Nougat 7.0 Güncellemesini Aldı!

Anasayfa
Mobil Nihayet LG G5 Nougat 7.0 Güncellemesini Aldı!
lg-g5-icin-nougat-7

Uzun süredir LG G5 kullanıcılarının beklediği yeni Android sürümü Nougat 7.0 sonunda dağıtılmaya başladı. LG sahipleri için uzun süren bekleyiş böylece sona eriyor.

Uzun süredir LG G5 sahiplerinin beklediği yeni Android sürümü Nougat 7.0 sonunda dağıtılmaya başlanmıştır. LG G5 aygıt malikleri için uzun süren bekleyiş böylece sona eriyor.

LG G5 sonunda Nougat 7.0 güncellemesini alıyor…

Android’in yeni işletim sistemi sürümü Android Nougat 7.0 gerçekte Ağustos ayından bu güne piyasada bulunuyor. Yeni sürümün çıkmasıyla oldukça çok telefonunun bu işletim sistemine geçtiğini düşünebilirsiniz lakin piyasada bulunan cihazların sırf yüzde 0.3’ü yeni güncellemeyi alabildi. Buda baya düşük bir oran.

Şimdiyse LG’nin yeni amiral gemis muhteşem telefonu LG G5, bu güncellemeyi alıyor. daha evvela duyurusu yapılan Nougat 7.0, Kasım ayının başlarında cenup Kore’de bazı cihazlar için aktif bir duruma getirilmişti. şu sıralarda ise tüm cihazlara gelmeye başladı.

Güncelleme 3 GB boyutunda ve ayrıca Kasım ayında yayınlanan Android güvenlik yamasını da kapsıyor.

Bizden bu kadar genele bakacak olursak G5 kullanıcıları sonunda Android 7 sürümlerine kavuştular…

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR