Netflix Yapımı İlk Türk Dizisi! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Netflix Yapımı İlk Türk Dizisi!

Anasayfa
Sinema Netflix Yapımı İlk Türk Dizisi!
netflix-yapımı-ilk-türk-dizisi

Bir süre önce Netflix, ilk Türk yapımı Netflix dizisinin sinyallerini Türkiye’de düzenlediği bir etkinlikte vermişti. Bugün yaşanan bir gelişme ise Netflix bünyesinde yayınlanan bir basın bülteniyle birlikte ilk Türk yapımı Netflix dizisinin detaylarını paylaştı.

Netflix, drama türü dizinin konusunu şu şekilde anlattı: “Genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur.” 

İstanbul kapsamlı olacak olan dizinin, kentin kültürünü ve tarihini yansıtacağı da duyuruldu.

Yapılan açıklamada, Netflix’in ilk Türk orjinal dizisinin baş yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstleneceği, dizinin İstanbul merkezli O3 Medya tarafından çekileceği ve 2018 yılında ekranlara geleceği duyuruldu.

Netflix Uluslararası Orjinal Diziler Başkan Yardımcısı Erik Barmack, Türk yapımı diziyle ilgili olarak şunları söyledi: “İlk orjinal Türkçe dizimizi çekecek olmaktan dolayı heyecanlıyız. Genç, dinamik ve heyecan verici olan bu yepyeni projede O3 ile birlikte çalışıyoruz. Netflix’in bu muhteşem Türkçe yapım için en ideal uluslararası platform olacağına inancımız tam ve bu yıl içerisinde daha fazla detay paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Yapımcı Onur Güvenatam ise diziyi yabancı izleyicilerin de ilgiyle karşılayacağını belirterek, “Bu yeni türün ülkemizde bir dönüm noktası olacağına ve yalnızca Türk izleyicisi değil, dünya izleyicisine de aynı şekilde hitap edeceğine inanıyoruz” dedi.

Kıscası, ilk Türk yapımı Netflix dizisi hem Netflix hem de dizinin yapımcılığını üstlenecek O3 Medya tarafından heyecanla karşılanıyor. Öte yandan dizinin ilginç konusu bizde de şimdiden merak uyandırmadı değil.

İlk Türk yapımı Netflix Orijinal dizisi hakkında gelecek en son haberlerden haberdar olmak için takipte kalınız veyahut abone ol kısmından abone olarak güncel haberleri takip ediniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR