fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Netflix Tarihinin En Pahalı Yapımı Bright Filminden İlk Fragman Geldi!

Anasayfa
Video Netflix Tarihinin En Pahalı Yapımı Bright Filminden İlk Fragman Geldi!

Netflix, ünlü aktör Will Smith’in başrolünde olduğu yeni filmi Bright için ilk fragmanı yayınladı.

Netflix, tarihinin en pahalı yapımı olan Bright filmi için tamı tamına 100 milyon dolar harcadı. San Diego Comic Con festivalinde tanıtılan filmin ilk fragmanı ise izleyiciler tarafından oldukça beğenildi.

Suicide Squad filminden yabancı olmadığımız David Ayer ve Will Smith Bright için tekrar bir araya geldi. Ünlü aktör fantastik yapımda bir polisi canlandırırken, filmin gotik ve distopik havasındaki eğlence de gözlerden kaçmıyor. Yapım, günümüz dünyasında elflerin, orkların ve perilerin de yaşadığı bir paralel evrende geçiyor.

Son olarak ilginç bir detay daha vererek sizi fragmanla baş başa bırakalım: Will Smith, Overbook Entertainment şirketi aracılığıyla filmin çekilmesi için finansman desteği sağlamış. Overbook, gene Will Smith’in başrolünde olduğu Vahşi Vahşi Batı filmini çeken stüdyoydu. Bright, 22 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR