Nasa Yılın Genç Araştırmacısı Gururumuz Betül Kacar - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Nasa Yılın Genç Araştırmacısı Gururumuz Betül Kacar

Anasayfa
Teknoloji Nasa Yılın Genç Araştırmacısı Gururumuz Betül Kacar

Geçtiğimiz Yıl Nasa’dan Burs Alan İlk Türk Betül Kacar başarıları katlanarak devam ediyor.


Nasa’dan geçtiğimiz yıla kadar hiç bir Türk burs alamamışken bir ilki başaran Betül Kacar,  20 yaşında geçtiğimiz yıl Nasa’dan burs alan ilk Türk olmuştur. Bununla ünlenmeye başlayan Betül Kacar  başarı hikayesine bir yenisini daha ekliyor.

Amerikanın en gelişmiş ve en ünlü üniversitesi olan Arizona Üniversitesinden profesörlük teklifi alarak kendi ispatlayan Betül Kacar, yakın zamanda ise NASA Genç Araştırmacı ödülünü aldığını, 7 Mart Twitter @betulland hesabından sevincini paylaşmıştır.

Betül KACAR Marmara Üniversitesi, Kimya bölümünden mezun olmuştur, Aynı zamanda  yardımcı doçentlik görevini de Tokyo’da Tokyo Teknoloji Enstitüsü’nde devam etmektedir.

Almış olduğu bu yeni başarısı sayesinde de Twittier paylaşımı sonrasında alığı yüzlerce tebrik mesajları da dikkatleri çekiyor.

Ülkemizin gururu Betül KACAR, gibi keşke ülkemizin yoğun genç nüfusunda da böyle büyük başarılara imza atan, ülkemizi gururlandıracak bireylerin ortaya çıkması en büyük dileğimizdir. Betül KACAR’ın başarısını Gönülde Tebrik Ederiz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR