NASA Akıllı Telefon Teknolojisi? - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

NASA Akıllı Telefon Teknolojisi?

Anasayfa
Mobil NASA Akıllı Telefon Teknolojisi?

Uzay teknolojisi bu sefer gerçek oluyor gibi. Dünyanın en popüler akıllı telefon markalarına kafa tutacak Uzay teknolojisine sahip yeni bir telefon çıktı diyebiliriz. NASA bu işte bende varım diyerek harika bir akıllı telefonu duyurdu.

Telefonun adı ise Rokit One  olacak. ABD’de en çok tercih edilen operatör markalarından biri olan ROK Mobiletarafından geliştirdi. Tabi ki bu sürece katkı sağlayan NASA ve de İnsan Sağlığı Örgütü‘nün desteği ile geliştirildi. Telefon ile ilgili yapılan açıklamada ise akıllı telefonlar arasında Dünyanın en düşük radyasyona sahip akıllı telefon olduğu belirtildi. NASA’nın geliştirmiş olduğu Elektromanyetik radyasyon kamuflaj ile yapılan telefon bu nedenden dolayı böyle düşük bir radyasyona sahip.

Dünyada bulunan en sağlıklı ve zararsız akıllı telefon olduğu ise söyleniyor. Bunun nedeni ise sadece radyasyon oranının düşük olması sanırsam. Telefon hakkında donanımsal ve de teknik detayları hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. 4G desteği sunan telefonun ise teknik özellikleri çok fazla iyi olması beklenmiyor. Orta maliyetli bir telefon özelliklerinde olması muhtemel. Zaten fazla teknoloji meraklıları için değil de radyasyon olayından fazla korkan insanlar için sağlıklı bir telefon diyebiliriz.

Diğer android telefonlara göre fazla değişik bir tasarıma ait gibi gözükmeyen telefon aynı zamanda da ABD ROK Mobile kullanıcıları için özel olarak sunulacak. Fiyatı ise çok fazla olmayacak gibi gözüküyor. Tabi bir çok detay ise çok kısa süre içerisinde açıklanacaktır büyük ihtimalle.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR