Narcos Dizisinde Oynamak İçin 1 Milyon TL Veren Adam: Nusret - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Narcos Dizisinde Oynamak İçin 1 Milyon TL Veren Adam: Nusret

Anasayfa
Eğlence Narcos Dizisinde Oynamak İçin 1 Milyon TL Veren Adam: Nusret
nusret-narcos-dizisinde-oynadı

İddialara göre Nusret Gökçe dünyaca ünlü dizi Narcos’ta oynamak için 1 milyon TL ödedi.

İddialara göre Gökçe, ilk olarak 2015 yılında yayın hayatına geçen, ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın gerçek hayatını konu alan dizi Narcos’ta oynamak için 1 milyon TL ödedi.

Narcos’un üçüncü sezonunda kamera karşısına geçen Nusret, dizide konuk oyuncu olarak yer almakta.

Mesleği gibi dizide de ateş başında olan Gökçe bu rol için firmaya tam olarak bir milyon lira ödemiş. 2017 Mart ayında dizinin setinde Pedro Pascal’la çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaşan Nusret’in oyunculuk merakı da herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

İnanın Nusret’i yakında The Walking Dead dizisinde zombi pişirirken görürsek şaşırmayız.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR