Mobil Oyun Cavernaut Oyunu - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Mobil Oyun Cavernaut Oyunu

Anasayfa
Mobil Mobil Oyun Cavernaut Oyunu

Uzay gemisi oyunları ya da uzay oyunları denildiğinde hemen farkını belli eden ve kaliteli grafikleriyle ön planda kendisine yer edilen Cavernaut isimli oyun sizde de bağımlılık yönetebilir. Kaliteli saatler geçirmenin ayrıcalığını hissettiren Cavernaut oyunu ile sizde keyifli zaman geçiren mobil tutkunlarını arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

 

Cavernaut Oyun İncelemesi

Harika grafiklere sahip olan Cavernaut oyunu uzayda geçen bir kurguya sahiptir. Uzay oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Yolunuzdaki tuzaklara ve engebeli araziye dikkat ederek ilerlemeli ve karşınıza çıkan objeleri toplayıp uzay geminizin güçlü olmasını sağlamalısınız. Oyunun kontrolü ise bir hayli kolay. Çok basit dokunma ve eğme hareketleriyle uzay geminizi sorunsuz bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Uzayda geçen bir macera ya hazırsanız siz de Cavernaut mobil oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Çok az bir ücret karşılığı oynanabilen Cavernaut oyunu için gereken mobil işletim sistemi ise İOS ve Android.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR