Microsoft Diktatörlüğe Özendi: Zorla Edge Kullananacaksınız! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Microsoft Diktatörlüğe Özendi: Zorla Edge Kullananacaksınız!

Anasayfa
Yazılım Microsoft Diktatörlüğe Özendi: Zorla Edge Kullananacaksınız!

Dünyanın en büyük yazılım devi konumunda olan ancak son yıllarda yayınladığı güncellemeler ile birlikte kullanıcılarını takip ettiği ortaya çıkan Microsoft, diktatörlükten vazgeçmeyecek gibi görünüyor. Kullanıcıları saniye saniye izlediği ortaya çıkan şirketin, şimdilerde ise son işletim sistemi sürümü olan Windows 10 için geliştiricilere özel yayınladığı beta sürümünde Mail uygulamasından açılacak olan her link zorunlu olarak varsayılan tarayıcı hangi tarayıcı olursa olsun Microsoft Edge tarayıcısı üzerinden açılıyor.

Bununla ilgili geliştiriciler tarafından Microsoft yetkililerine platform üzerinden sorulan sorulara ”tutarlı ve güvenilir bir hizmet için bu şekilde” yanıtı verilirken, bu durum ise Microsoft hakkında ”diktatör rejim” yorumlarının yapılmasına neden olmuş durumda.

Apple’a Geçiş Yapan Kullanıcı Sayısı Arttı

Apple’a geçiş yapan kullanıcı sayısı son aylarda ABD başta olmak üzere dünyanın birçok gelişmiş ve gelişmeye devam eden ülkesinde artış gösteriyor. Microsoft’un kullanıcıları izlediği ile ilgili bilgilerin ortaya çıkması, kullanıcılar üzerinde baskıcı bir rejim yönetimini tercih etmesi dolayısı ile MacOS işletim sisteminin oldukça fazla değerlenecek olduğu şimdiden söylenebilir.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR