fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Bayan Obama, Twitter’da Beyaz Saray Yetkilisinin Numarasını Paylaştı, Ortalık İnledi!

Anasayfa
Eğlence Bayan Obama, Twitter’da Beyaz Saray Yetkilisinin Numarasını Paylaştı, Ortalık İnledi!
michelle-obama-attığı-tweet-gündem-oldu

ABD’nin eski başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama, Twitter hesabından “yanlışlıkla” eski bir Beyaz Saray yetkilisinin numarasını paylaştı.

Donald Trump’tan önce ABD başkanlık koltuğunda gördüğümüz Barack Obama’nın eşi ya da diğer bir değişle eski First Lady Michelle Obama, Twitter üzerinden paylaştığı gönderiyle ortalığı karıştırdı.

Twitter hesabı üzerinden Beyaz Saray’da dijital pazarlama yönetiminde olan Duncan Wolfe’un kişisel telefon numarasını paylaşan 8 milyona yakın takipçiye sahip Michelle Obama kısa süre içinde gündeme oturdu. Söz konusu 8 milyona yakın takipçi olunca Wolfe’un numarası hızlı bir şekilde yayıldı ve milyonlarca kişi Wolfe’un numarasını aradı ya da mesaj gönderdi. Bu hatalı tweet fark edilince hemen kaldırıldı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Obama ailesi için çalışan yetkili karışıklığa şu şekilde yanıt verdi, “Michelle Obama’nın bu numarayı yanlışlıkla attığını, hesabının hacklenmesi ya da kasti paylaşım gibi bir durumun söz konusu olmadığını” söyledi. Zaten Obama ailesinin hacklenmesi ayrı bir olay olurdu. 🙂

İşte Michelle Obama’nın Twitter hesabından yanlışlıkla attığı numara tweeti tabi biz bunu sansürledik. Ne olu Ne olmaz!

michelle-obama-telefon-numarası-paylaştı

Michelle Obama Kimdir? Biraz bilgi verelim;

Michelle LaVaughn Robinson Obama (aslında 2 ismi vardır) 17 Ocak 1964 Chicago doğumludur, Amerikalı avukat ve Amerika Birleşik Devletleri 44. Başkanı Barack Obama’nın eşidir.

Michelle Obama, Chicago’nun güney kısmında doğdu ilköğrenimini üstün zekalılar okulunda tamamlamış ve Princeton Üniversitesi’nden ve Harvard Hukuk Okulu’ndan mezun olmuştur. Eğitiminin ardından Chicago’ya dönmüş Amerika’nın bilinen bir hukuk firmasında, Chicago Üniversitesi’nde ve Chicago Üniversitesi Hastanesi’nde çalışmaya karar vermiştir. Barack Obama ile Chicago’da hukuk firmasında çalışırken tanışmıştır.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR