fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Messenger’ın Çökmesi Nasıl Onarılır ?

Anasayfa
Sosyal Medya Messenger’ın Çökmesi Nasıl Onarılır ?

En çok kullanılan uygulamalardan Facebook Messenger yeni çıktığı zamanlarda sadece mesajlaşmak için kullanılıyordu. Akıllı telefonların çoğalmasıyla birlikte mesajlaşmak için kullanılan Facebook’u başka bir platforma taşımaya karar veren Facebook kurucusu Mark Zuckerberg, Messanger’ın farklı bir uygulama olacağını duyurmuştu.

Facebook Messenger fazlasıyla popüler bir mesajlaşma uygulaması olduğu halde Android kullanıcılar tarafından şikayet yağmuruna uğradı.

Duyulanlara göre Messenger bazı Android cihazlarda ( özellikle Lollipop ve yeni sürümleri kullanan cihazlarda görülmekte ) “Messanger başlatılamadı” hatası ekranda görülmesine neden oluyor.

Kullanıcıları rahatsız eden bu hata yazısı yaklaşık 2 seneden beri sürekli karşılarına çıkıyor. Bu hatanın neden kaynaklandığını çözemeyen Facebook bu konu  hakkında henüz bir açıklama da yapmadı. Duyduğumuz bilgilere göre Facebook Messenger’ın açılmamasının sebebi uygulamadan çıkış yaparken kullanılan tuş. Messenger’dan çıkış yapmak için Geri tuşunu kullanırsanız ve son kapatılan uygulamaları yeniden açmaya çalışırsanız  “Messenger başlatılamadı” yazısı ekrana çıkıyor. Bu hatanın yaşanmamasını istiyorsanız geri tuşu yerine Home tuşunu kullanırsanız sorun ortadan kalkacaktır.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR