Kapat

Markafoni Kapanıyor!

Anasayfa
Teknoloji Markafoni Kapanıyor!
markafoni-kapandı

Aslında çok öncelerden kapanacağının sinyallerini veren firma, akıllarda soru işareti bırakan e-ticaret sitesi Markafoni, 30 haziran tarihinde faaliyetlerine son veriyor.

Markafoni firmasının sitesi üzerinden meydana getirilen resmi açıklamaya göre ünlü e-ticaret sitesi, 30 haziran 2017 tarihinden itibaren faaliyetlerine son vererek kapanacağını duyurdu.

Kulaktan kulağa dolaşan dedikodular, şirketin toplu şekilde personellerini işten çıkarma işlemlerine yöneldiği üzerineydi. Bunun ilk etapta küçülmeye gitmeleri üzerine yapılmış bir hamle olduğu düşünülüyordu fakat bugün site üzerinden yapılan izahat, işlerin hiç de yolunda gitmediğini göstermiş oldu. Üzücü bir durum ama artık Markafoni kapanıyor.

Markafoni markasının sitesi üzerinden yaptığı metinli açıklama ise şu şekilde:

markafoni-neden-kapanıyor

Markafoni gibi köklü bir firmanın neden kapandığına dair yetkililerden resmi herhangi bir açıklama gelmedi. Lakin artık tüm markaların araya bir aracı koymadan satışlarını kendi e-ticaret sahasını güçlendirerek gerçekleştirmesi ve Markafoni’nin bu durumdan uzak kalması, kapanmasını tetikleyen unsurlar olarak gösterilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR