Mark Yeter Artık! Instagram’a Gelen Özellik İle Ekran Görüntüsü Alanlar İhbar Ediliyor! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Mark Yeter Artık! Instagram’a Gelen Özellik İle Ekran Görüntüsü Alanlar İhbar Ediliyor!

Anasayfa
Teknoloji Mark Yeter Artık! Instagram’a Gelen Özellik İle Ekran Görüntüsü Alanlar İhbar Ediliyor!
instagram-da-ekran-görüntüsü-alanlar-dikkat

Instagram’da ekran görüntüsü alırken bir kez daha düşünün. Çünkü getirilen güncellemeyle birlikte Hikayeler sekmesinde yer alan görüntülerin ekran görüntüsünü alırsanız ihbar ediliyorsunuz.

Her geçen gün özentilik yapmaya devam eden Mark ve Instagram kaldığı yerden Snapchat özelliklerini çalmaya devam ediyor. Yine bizi şaşırtmayarak çalışmalara devam eden ikili getirilen güncellemeyle birlikte hikayeler sekmesinde yer alan görüntülerin ekran görüntüsünü alanları ihbar ediyor. Bu ne demek diye soruyorsanız; siz diyelim ki hikayeler kısmına girdiniz ve ekran görüntüsü aldınız. Instagram’da burada devreye girerek ekran görüntüsünü aldığınız kişiye, sizin isminizi vererek ekran görüntünüzü aldı şeklinde bildirim gönderecek.

Ekran Görüntüsü Alırken İki Kez Düşünün!

Bugünden itibaren Instagram hikayelerinde dolaşırken takip ettiğiniz kişilerin hikayelerine artık fotoğraf veya video ile cevap vermek mümkün. Yetkililerin her geçen gün iyiye doğru çalıştığını düşünen kullanıcılar olsa da biz Mark kardeşimizin ne yaptığına anlam veremiyoruz. Instagram hikayelere birçok yenilik getiren yetkililer, şimdi ise bir kişi sizin hikayenizin ekran görüntüsünü aldığında size bildirim gönderecek güncellemeyi yayınladı.

Bu özellik Android ve iOS kullanıcıları için aynı anda yayınlandı. Eğer bu özelliği kullanmadıysanız, güncellemeyi indirip kullanabilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR