Maliye Bakanı Naci Ağbal: WhatsApp grubu kuralım - DC-Tekno
Kapat

Maliye Bakanı Naci Ağbal: WhatsApp grubu kuralım

Anasayfa
Teknoloji Maliye Bakanı Naci Ağbal: WhatsApp grubu kuralım

Maliye Bakanı Naci Ağbal, 130. Olağan Genel Kurul Toplantısı kapsamında yaptığı açıklama ile üyelerin dikkatini çekti. Bundan sonraki ay yapılacak olan toplantıya kadar bir WhatsApp grubu kurulması önerisinde bulunan Ağbal, bu sayede her zaman, gece geç saatlerde dahi bu grup üzerinden iletişimde olabileceklerini açıkladı.

Bu konuda gerekirse komisyona önerge verebilecek olduğunu dile getiren Maliye Bakanı Ağbal, bu sayede kendisinin de gruba eklenmesi ile birlikte olası sorunları daha kolay ve daha kısa sürede çözebilecek olduklarını ifade etti. Öneriye karşı yetkililerin sıcak yaklaştığı belirtilirken, bazı üyelerin ise bu konuda çekimser kalacak olduğu tahmin ediliyor.

WhatsApp Grubu Kurulursa Sorunlar Hızlı Çözülür

Ağbal’ın önerisi sosyal medyada tartışma konusu olurken, birçok vatandaş ekonomik olarak yaşanan sorunların çözülmesinde etkili olacağına inanılıyor ise WhatsApp grubu kurulması ve bakanlar ile yetkililerin bu grupta aktif yer almasının önemli olabileceğine dikkat çekti. Milletvekilleri tarafından aktif olarak kullanılan WhatsApp, tüm dünyada vekiller tarafından kullanılıyor ve en fazla kullanılan iletişim araçlarının liderliğini tüm dünyada üstleniyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR
x