fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Makyajsız Güzellikleriyle Herkesi Büyüleyen Dünyaca Ünlü Yıldızlar

Anasayfa
Eğlence Makyajsız Güzellikleriyle Herkesi Büyüleyen Dünyaca Ünlü Yıldızlar
sophie-turner-makyajsız-hali

Diğer ünlüler gibi aşırı makyajlardan ziyade, sadeliği seçmiş ve muhteşem bir güzelliğe sahip olmuş dünyaca ünlü yıldızlar.

1) Gal Gadot

Evet. Şuan karşınızda Wonder Woman karakterini canlandıran, makyajsız hali ile binlerce ünlüye taş çıkarttıran Gal Gadot var.

2) Emilia Clarke

Aslında fazla söze gerek yok. Çünkü o Daenerys Targaryen. Her haliyle güzel olmayı başarabilen aşırı mı aşırı tatlı Emilia Clarke.

3) Shakira

İsterse 50 yaşına gelsin tatlılığından ödün vermeyecek nadir ünlülerden. Sarı saçları ve muhteşem dişleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarabiliyor Shakira.

4) Sophie Turner

Sansa Stark. Henüz 21 yaşında ama muhteşem bir hayran kitlesine sahip. Pürüzsüz yüzü ve saçlarıyla bütün gözleri üzerine topluyor.

5) Lady Gaga

28 Mart 1986 doğumlu muhteşem şarkıcı. Gerek sahnede gerek hayatında yaptığı hareketler ve attığı adımlarla magazin programlarının gündemine oturuyor. Ama bu onu muhteşem güzelliğinden alı koyamaz. Yüz hatları ve gözlerinin güzelliği ile beğenileri topluyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR