LYS’deki Hesap Makinesi Bozuk Pelin’li Soruya Gelen En Komik Tepkiler - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

LYS’deki Hesap Makinesi Bozuk Pelin’li Soruya Gelen En Komik Tepkiler

Anasayfa
Eğlence LYS’deki Hesap Makinesi Bozuk Pelin’li Soruya Gelen En Komik Tepkiler
lys-pelin-sorusu

Başarılı veya başarısız üniversiteye girebilmek adına 839 bin adayın başvurduğu LYS1’deki ilginç bir soru, sosyal medyanın diline düştü. Ve birbirinden komik tepkilere maruz kaldı.

Yerleştirme sınavlarının en geniş katılımcısı olan LYS-1, geçtiğimiz cuma günü gerçekleşti ve öğrenciler, 135 dakikada toplam 80 matematik (ve geometri) sorusunu çözmeye çalıştılar. İlk kez bu yıl matematik ve geometri sorularının tek bir testte hazırlandığı sınavda öğrencilerin kafasını en çok karıştıran soru ise hesap makinesinin 3 tuşu bozuk olan Pelin’in yer aldığı olasılık sorusu oldu.

Bizde bu soru üzerine sosyal medyadan gelen en komik yorumları sizlerle paylaştık;

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“LYS’deki Hesap Makinesi Bozuk Pelin’li Soruya Gelen En Komik Tepkiler” üzerine 1 yorum

  1. Batuhan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR