fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

LG V30 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Anasayfa
Mobil LG V30 Fiyatı ve Çıkış Tarihi
lg-v30

LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG V30’un fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Geçtiğimiz gün, LG V30 modelinin Ağustos ayında piyasaya çıkacağı iddiaları gündeme gelmişti. Güney Kore yayıncılarından gelen yeni bilgiler LG V30’un 31 Ağustos’ta açıklanacağı yönünde oldu. Bu tarih, IFA 2017 öncesi bir basın etkinliği ile açıklanacağı anlamına geliyor. IFA 2017, 1-6 Eylül tarihleri ​​arasında Berlin’de düzenlenecek.

LG V20 geçen yıl 6 Eylül’de piyasaya sürülmüştü ve firmanın bu yılki modeli biraz daha erken çıkartmayı hedeflediği görülüyor. LG V20, Google marka telefon dışında Android 7.0 Nougat ile gelen ilk telefon olmuştu. Android O Ağustos ayı ortasında resmi olarak hazır olacağından, muhtemelen LG V30 da Android O ile gelen ilk akıllı telefon olabilir. Yani LG ilkleri seviyor gibi.

Geçtiğimiz gün ayrıca, LG V30’un Güney Kore’de 800.000 KRW (700 $) fiyat etiketi ile satışa sunulacağı iddia edildi. Türkiye için ise Eylül ayında satışa çıkacağı tahmin ediliyor. Biraz özelliklere değinecek olursak, amiral gemisi 5.7 inçlik bir OLED ekranına sahip olacak. Ayrıca Snapdragon 835 ve 6 GB RAM özellikleri ile kullanıcıları büyüleyecek.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR