fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

LG V30 28 Eylül’de Mağazalarda!

Anasayfa
Mobil LG V30 28 Eylül’de Mağazalarda!
lg-v30-28-eylülde-satışa-çıkıyor

LG’nin adeta telefon pazarını sallayacak modeli V30, 28 Eylül’de satışa çıkarılacak.

IFA 2017 konferansında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan LG V30, resmi olarak satışa ne zaman çıkacak? İşte detaylar;

Özel bir kaynaktan gelen LG’nin iç raporlarındaki bilgilere göre, JOAN kod adlı LG’nin yeni amiral gemisi modeli V30, 31 Ağustos’ta tanıtılacak ve ilk olarak 15 Eylül’de kendi toprağı olan Güney Kore’de satışa çıkarılacak.

Anavatanının ardından ABD’ye ulaşacak model 17 Eylül’de ön sipariş almaya başlayacak ve 28’inde de resmi olarak satışa çıkarılacak. Yani ülkemizde ki mağazalarda yerini alacak.

Samsung Galaxy Note 8 modeline iyi bir rakip olması beklenen V30, yılın en çok merak edilen modellerinden biri durumunda. Açıkçası bizde şuan merakla beklemekteyiz. Gelen son bilgilere göre telefon 6 inçlik LG yapımı P-OLED çerçevesiz bir ekranla ve Qualcomm Snapdragon 835 çipsetiyle gelecek. Depolama kısmında bilgi olmamasına rağmen 4GB/64GB ve 6GB/128GB olmak üzere iki farklı konfigürasyonla gelmesi mümkün görünüyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR