LG V20 Hakkında Bütün Bilgiler - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

LG V20 Hakkında Bütün Bilgiler

Anasayfa
Mobil LG V20 Hakkında Bütün Bilgiler
lg-v20 hakkında herşey

Bildiğiniz üzere LG’nin şimdiye kadar çıkan telefonlarında LG G3, LG G4, LG G5 gibi telefonlarda Ghost Screen Boot Lop (Anakart yanması) gibi sorunlar ortaya çıkıyordu.

Kullanıcılar da doğal olarak merak ediyorlar. Acaba LG V20 de de bu gibi sorunlar ortaya çıkacak mı? Şuan buna net bir cevap vermek mümkün değil. Gelin V20 yi detaylarıyla inceleyelim.

LG çift ekranlı V10 telefonundan sonra şimdilerde V20 ile beğenileri toplarken V serisine adeta seviye atlatan bir cihaz olarak dikkat çekiyor. Metal bir gövdeye sahip olan V20’de uçaklarda ve outdoor bisikletlerinde kullanılan özel metal malzemeler kullanılmaktadır. LG yeni modelinde çağ atladı gibi.

LG sağlamlığın yanı sıra ergonomik kullanımına önem vermesi markanın gücünü korumaktadır. LG, V20’de de çift kamerayı tercih ederken ön tarafta 5,7 inç ekranı ve ekranının yine üstünde 2,1 inçlik ikinci ekran daha bulunuyor. LG V20 tıpkı selefinde olduğu gibi 5,7 inçlik dev bir ekranla geliyor. Daima açık olan ikinci ekran üzerinde ana ekran kapalı olsa dahi tarih, saat, bildirimler, kısayollar ve müzik listesine ulaşmak oldukça kolay oluyor.

lg-v20-nin-fotoğrafları

Android 7.0 işletim sistemiyle çalışan LG V20’nin UX 5.0+ arayüzüyle de desteklenmesi oldukça iyi düşünülmüş. Snapdragon 820 işlemciyle çalışan V20, 6 GB RAM ile geliyor. 64 GB dahili hafıza sunulmasının yanında hafızası 2 TB’a kadar da artırılabiliyor.

Multimedya ve performans ağırlıklı bir cihaz olan V20, 16 megapiksellik ve 8 megapiksellik iki kamerayla desteklenmiş. Cihazda çok geniş selfie’ler için arka kameradaki gibi genişletme tuşuyla 120 derecelik bir açı sunularak geniş bir selfie imkanı tanınıyor.

LG V20, genel anlamda multimedya ağırlıklı ve performans odaklı bir cihaz olarak dikkat çekerken kullanıcıların beklentilerini karşılayacak kadar fazla özelliği bir arada barındırıyor. Yaklaşık 3 bin TL’lik fiyat etiketiyle piyasaya giriş yapan LG V20 rakiplerine oranla ne kadar tercih edileceği merak konusu olmaya devam ediyor.

V20 Hakkında son gelişmeler her an sitemizde olabilir takipte kalın. Teşekkürler.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“LG V20 Hakkında Bütün Bilgiler” üzerine 1 yorum

  1. Kaanep says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR