Kapat

LG, LG G6+’yı Duyurdu!

Anasayfa Mobil LG, LG G6+’yı Duyurdu!
lg-g6+-özellikleri

LG, G6’nın üst bir versiyonu olarak LG G6+ modelini duyurdu.

Aslında LG G6’ya bakılacak olursa pekte büyük bir değişiklikle LG G6+, G6’nın yalnızca Asya ülkelerinde satılan modellerinde bulunan DAC ses teknolojisine sahip olacak. Ayrıca telefon, kutusundan B&O Play kulaklıklarıyla birlikte çıkacak.

LG-G6+

LG G6 modeline nazaran kullanıcılarına üst seviye ses deneyimini yaşatmak isteyen telefonda artırılabilir 128 GB hafıza, 4 GB RAM ve QI kablosuz şarj teknolojisi bulunacak. Optik deniz mavisi, optik altın ve optik siyah renk alternatifleriyle gelecek olan LG G6+’nın hangi pazarlarda satışa sunulacağı ise henüz belli değil. Zira şirket G6’nın ABD’de satılan modellerinde quac DAC yerine kablosuz şarj teknolojisini tercih etmişti. Yeni model önümüzdeki Temmuz ayında satışa sunulacak.

Düzenlenen bu lansman sırasında G6 sahipleri için de müjdeli bir haber veren şirket, yayınlayacağı yazılım güncelleme ile cihaza ekran kilidini yüzle açma, lensin parmakla kapatılması esnasında kullanıcılara uyarıda bulunma ve düşük tüketim modu gibi özelliklerin geleceğini duyurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR