LG G7 ThinQ Türkiye Fiyatı Açıklandı - DC-Tekno
Kapat

LG G7 ThinQ Türkiye Fiyatı Açıklandı

Anasayfa
Mobil LG G7 ThinQ Türkiye Fiyatı Açıklandı

LG G7 modelinden sonra çıkan ve LG G7 ThinQ olarak adlandırılan akıllı cep telefonu bugün Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni modelin teknik özellikleri ve fiyatı dolar kuru dolayısı ile Türk teknoloji sevenleri üzecek cinsten bir fiyata sahip durumda. Cihazın 843 dolarlık yabancı ülke fiyatına oranla Türkiye fiyatı hem dolar kurunun çok yüksek olması, hem vergilerin aşırı yüksek olmasının etkisi ile 4.899 TL olarak fiyat ile satışa sunulmasına neden olmuş durumda.

iPhone Çakması Olarak Adlandırılıyor

LG G7 ThinQ modelinin çentikli ekrana sahip olması iPhone X modeline benzemesi piyasada cihaz daha yeni satışa sunulmasına rağmen ”iPhone çakması” olarak anılmasına neden olmuş durumda.

Kullanıcılar cihazın teknik özelliklerinin iyi olduğunu ve fiyatına oranla Samsung amiral gemisi modellerinin veya iPhone modellerinin gerisinde bir cihaz olduğunu düşünüyor. Galaxy Note 8, Galaxy S9 modelleri bu fiyat bandına bulunabilirken, cihazın teknik özelliklerine oranla fiyatının yüksek olması ise yeni dolar kuru dolayısı ile bu şekilde olduğu, 843 dolarlık etiketin yabancı ülkelerde bile pahalı olduğu belirtiliyor.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR