fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

LG G7 Çentikli Ekran Sorununu Çözecek

Anasayfa
Mobil LG G7 Çentikli Ekran Sorununu Çözecek

LG G7 hakkında nasıl olacak olduğu ve yeniliklerin nasıl işleyecek olduğuna dair sık sık yeni iddialar ortaya atılıyor. Apple’ın iPhone X modeli ile hız kazanan çentikli ekran furyasının son dönemde Android işletim sistemine sahip akıllı telefon üreticilerini harekete geçirmesi ise Google’ın Android işletim sistemine Android P ile birlikte çentikli ekran desteği eklemesini sağlamış durumda.

LG G7 modeli ile birlikte sorunlar yaşanabilecek olduğunu ve ekosistem üzerinde bulunan tüm uygulamaların çentikli ekrana uygun hale getirilemeyecek olduğunu anlayan LG ise bu konuda yeniden harekete geçti.

Çentikli Ekran Kaldırılabilecek

Android sistemine sahip olan LG G7 modelinde isteyen kullanıcılar çentikli ekranı kapatabilecek ve çentikli ekran kısmında saat bilgisini ekleyebilecekler ve cihazlarını düz olarak kullanma şansına sahip olacaklar. Samsung tarafından çentikli ekran ile üretilen model şimdilik olmamasına rağmen Samsung tarafının aynı benzer önlemler alarak çentikli ekran piyasasına cihazlar ekleyebilecek olduğu tahmin ediliyor.

LG G7 modelinin satışlarının başlaması ile birlikte bu özelliğin çalışıp çalışmadığından ziyade nasıl ve performanslı bir şekilde çalışıp çalışmadığı ortaya çıkacaktır.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR