Kapat

LG G6’nın Küçük Kardeşi LG Q6 İsmiyle Geliyor!

Anasayfa
Mobil LG G6’nın Küçük Kardeşi LG Q6 İsmiyle Geliyor!
lg-q6

Barselona’da düzenlenen MWC 2017 kongresinde tanıtılan amiral gemisi modeli LG G6’nın küçük kardeşi, LG Q6 ismiyle geliyor.

LG G6 Mini Değil LG Q6 İsmi Kullanılacak

Geçen haftalarda adından sıklıkla söz ettiren LG G6 Mini kesinleşti. Yeni modelin LG G6 Mini yerine LG Q6 ismini kullanacağı belirlendi. LG G6’da bulunan bazı özelliklerin bir nebze azaltılmış şekliyle gelmesi beklenen yeni mini, Q6 modelin en ilgi çekici yanı 18:9 oranındaki Full Vision ekranı olacak.

Q6 13 MP arka kamera, 5.4 inç büyüklüğünde 1920 x 1080p (FHD) çözünürlükte 18:9 Full Vision ekran ve en bombası 3 GB RAM ile karşımıza çıkacak. LG G4 gibi bir modelinde 3 GB RAM taşıması Q6 ile kapışacak gibi duruyor.

Yakında tanıtılması beklenen yeni modelin model numarası M700 olarak geçiyor. Fiyatı ve tanıtım tarihi belli olmayan yeni modelin kesin tanıtılacağı aksi bir durumun olmayacağının altı çiziliyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR