fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

LG G6 Lite ve LG G6 Compact Daha Uygun Bütçelere 2 Telefon

Anasayfa
Mobil LG G6 Lite ve LG G6 Compact Daha Uygun Bütçelere 2 Telefon
LG-G6-Battery

LG G6’nın Daha Uygun Fiyatlı Olacak İki küçük kardeşi Ortaya Çıktı.

LG’nin G6 modelinin mini versiyonları olacak LG G6 Compact ve LG G6 Lite isimli modeller için LG’nin isim tescili aldığı ortaya çıktı.

Şubat ayının sonlarında başlayacak Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtılacak olan LG G6 modeli hakkında daha önce birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Şimdi paylaşılan sızıntı ise LG G6’nın iki kardeşinin olacağını gösteriyor.

lgg6compactSon ortaya çıkan bilgilere göre LG Electronics, LG G6 modeline kardeş olması için G6 Compact ve G6 Lite isimlerinin tescilini aldı.Yukarda belirtmiştik. Böylelikle de LG G6’nın karşımıza yalnız çıkmayacağı, isimlerinden de anlayabileceğimiz üzere daha ergonomik uygun bütçe bir tasarıma sahip ve daha düşük özelliklerle gelen ancak G6’nın ana tasarım hatlarını taşıyan telefonlarla da karşımıza geleceği ortaya çıkmış oldu.Fiyat performans nasıl olucak çok merak ediyoruz.

Özellikle akıllı telefon fiyatlarının yüksek olduğu mağazalarda tasarım olarak amiral gemisi modeli gibi görünen ancak daha düşük teknik özelliklere sahip telefonlar ilgi çekebiliyor. Buna bağlı olarak da LG’nin özellikle G6 Lite modeliyle bu tür pazarları hedefleyeceğini söyleyebiliriz.Bakalım LG bu sefer neler göstericek kullanıcılarına.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR