fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

LG G6 Hakkında Merak Ettikleriniz

Anasayfa
Mobil LG G6 Hakkında Merak Ettikleriniz
lg-g6-ozellikleri-nedir

LG G6 ÖZELLİKLERİ NELERDİR 

2016 yılının efsane telefonları arasına girmek için tasarımda değişikliğe giden LG G5 serisine göre daha farklı bir yol izleyecek gibi görünüyor. Hatırlanacağı üzere G5 modelinin tasarımı diğer diğer serilere göre daha farklı önümüze gelmişti. Özellikle tasarımında modüler olarak piyasaya sürülmesi kullanıcıları tarafından pek beğenilmemişti. G6 modelinde G5 gibi tasarım değiştirilmeyecek. Böylelikle G serisinin yeni bir tasarımına devam edilmeyerek kullanıcılara yönelik özellikleriyle karşımıza çıkacak. Kısacası LG G6 de olan tasarım G5 modelindeki gibi olmayıp G3,G4 tasarımdaki gibi olacak.

LG G6 HABERLERİ NETLİK KAZANMADI

LG G6 piyasadaki söylentilere ortak olarak söz konusu olan model için hiç bir bilgi doğrulanmadı. Sızma olarak adlandırılan bilgiler doğrultusunda meraklı kişilere bilgiler sunulmaya devam ederken ama. ise sadece tahminlerden yada sızdırılmış bilgilerden yola çıkılmasıdır. Geçtiğimiz günlerde Çin’de açıklama yapıldığına dair bilgiler yer alsa da kanıtlanması güç olan bir durumdur. Özellikle iris tarayıcı ile LG G6’nın vazgeçilmez özellikleri arasında yer alması bekleniyor. LG G6 iris tarayıcı özelliğinin olup olmayacağı netlik kazanmasa da LG G6 mobil ödeme özelliğinin olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

LG G6 ÇIKARILABİLİR PİL ÖZELLİĞİ İLE GELİYOR

İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalara göre LG G6 çıkarılabilir pil özelliğiyle karşımıza çıkacağı sızdırılan bilgiler arasında. Böyle bir karar alınmasında ki sebep ise son zamanlarda diğer telefon üretici markalarının bataryalarında ki patlama sebebiyle her ihtimal göz önünde bulundurulduğu söylentiler arasında özellikle Samsung Note 7 modelinin sürekli olarak patlaması ve kullanıcıların yoğun bir şekilde mağduruyeti sebebiyle böyle bir karar alındığı tahmin ediliyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR