fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

LG G6 Batarya ekrana yetiyor mu? Test Sonuçları Açıklandı

Anasayfa
Mobil LG G6 Batarya ekrana yetiyor mu? Test Sonuçları Açıklandı
LG-G6 batarya ekrana yetiyormu

LG Yeni amirali G6 ile batarya konusunda neler sunuyor? Ekranıyla artan batarya kapasitesi, uzun süreli kullanımlar için ne kadar dayanıklı?

LG’nin beklenen telefonu G6, ön yüzünde olabildiğince çerçeve/ekran oranına yer verilmiş ilk akıllı telefon olarak tanıtıldı. Zira cihazın ön yüzündeki ekran boyutu 5.7inç ölçüsünde.

Yeni amiral gemilerdeki moda olan “tam ekran” modasına ayak uyduran G6, aynı zamanda bir önceki model olan 5.3 inç ekrana sahip G5’in boyutlarına fiziksel olarak oldukça yakın.

Telefon ekranlarının gittikçe boyutunun ve çözünürlüğünün artmasıyla tam bir batarya canavarı olduklarını söylemek gerekiyor. Akıllı telefonlarımızda açık olan hiçbir uygulamanın ekran kadar enerji tüketmediğini biliyoruz. Yeni G6 ile gelen bu dev ekranın enerji kapasitesi bu sebepten büyük bir merak konusuydu. Bir önceki model G5’te bulunan 2.800mAh’lik bataryadan yeni modelle 3.300mAh’lik bir bataryaya geçiş yapıldı. Zira G5’in en büyük eksiği modüler olmasına rağmen bataryasının yetersizliğiydi.

Çok işlevli bu ekrana 3.300mAh gücünde batarya yeterli mi?

Hiç zorlanmadan bir günden biraz daha fazla dayanabilen bataryasıyla G6, aşağıda göreceğiniz test sonuçlarına göre bir önceki model G5 ‘in batarya performansına yakın bir süreye sahip. Nitekim iki model arasında sadece 3dk’lık bir fark söz konusu. Ayrıca üreticilerin en son piyasaya çıkardıkları telefonlarla karşılaştırmasına da göz atabilirsiniz.

58499ecb09c2c53a666e42492d2f6944decd2ee4-min

Şarj olma süresi bataryaların performansı açısından bir diğer kilit nokta. Ne kadar kısa sürede dolup ne kadar uzun sürede boşaldığı, bir bataryanın kalitesini ortaya koyuyor. Hemen aşağıda G6’nın hem G5 hem de diğer cihazlarla şarj dolum süresi testini görüyorsunuz. Tam 1 saat 49 dakikada %100 doluma oluşan G6, bu konuda yavrusu G5’ten geride kalsa da iPhone 7’den çok daha avantajlı gözüküyor.

1579fdd955687724e5381846470e56c1f80247be-min

UZUN LAFIN KISASI LG G6 SEVERLERİ HÜSRANA UĞRATACAK GİBİ. 🙂

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR