LG G4, Android 7.0 Nougat Güncellemesi Almaya Başladı! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

LG G4, Android 7.0 Nougat Güncellemesi Almaya Başladı!

Anasayfa
Mobil LG G4, Android 7.0 Nougat Güncellemesi Almaya Başladı!
lg-g4-güncelleme

LG’nin bir türlü sorunlardan kurtulmayan modeli G4, an itibariyle Android 7.0 Nougat güncellemesi almaya başladı!

2015 Nisan’da çıkan LG G4, kronik bootloop sorunu gibi durumlar nedeniyle oldukça eleştiriye maruz kalmıştı. Bu sorunları olmasa mükemmel bir model olan LG G4, Android 7.0 Nougat güncellemesi almaya başladı.

Şu anlık Güney Kore’de bilgisayar uygulaması üzerinden dağıtılmaya başlanan güncellemenin XDA forumunda imaj dosyaları mevcut. Bu dosyaları yükleyebilmek için F500S, F500L, ve F500K modellerinden birine sahip olmanız gerekiyor. Cihazı Türkiye’den aldıysanız muhtemelen model numarası H815TR olacaktır ve dolayısıyla yüklemeniz mümkün değil. Ama endişelenmeyin, güncelleme Güney Kore’de dağıtılmaya başlandıysa tahminen bir kaç hafta içerisinde ülkemize de ulaşacak.

LG G4 modelinin biraz tekniksel özelliklerine değinecek olursak, Qualcomm Snapdragon 808 işlemci ve 2K çözünürlüklü Quantum Dot teknolojili ve hafif kıvrımlı bir ekrana sahip cihaz, 32 GB dahili depolama ve 3 GB RAM ile kullanıcıları tatmin etmeye yetiyor. Kamera alanında neslinin diğer modellerine göre çok iyi bir performans sağlayan telefon pil ömrü konusunda oldukça zayıf kalmıştı. En önemlisi olarak da, Grafik İşlem Birimi’nin montajı sırasındaki bir üretim hatası nedeniyle neredeyse tüm G4 modellerinin ömürlerinin bir yerinde bootloop denilen cihazın açılmayıp sürekli yeniden başlaması sorununa maruz kaldı.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR