fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Kürk Mantolu Madonna Filminde Marion Cotillard Oynayacak

Anasayfa
Sinema Kürk Mantolu Madonna Filminde Marion Cotillard Oynayacak
Kürk-Mantolu-Madonna-Filmi

Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna kitabından uyarlanarak yapılacak olan filmin Maria Puder’i dünyaca ünlü Fransız yıldız Marion Cotillard oldu.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Ece Yörenç’in senaryoyu üstlendiği Sabahattin Ali’nin kitabından uyarlanan Kürk Mantolu Madonna filminin başrolünde Beren Saat’in oynayacağına yönelik söylentiler gündeme gelmişti. Lakin filme renk katacak bir haber gündeme geldi.

Marion-Cotillard

Gelen bilgilere göre Ay Yapım, Hollywood’un ünlü yapım şirketlerinden The Weinstein Company ile görüşme yapıp ve şirketin de araya girmesiyle birlikte Maria Puder rolünü üstlenmesi için 41 yaşındaki dünyaca ünlü Fransız Marion Cotillard’a teklif götürüldü. Kitabı okuduktan sonra çok etkilendiğini söyleyen Cotilard ile önümüzdeki saatlerde anlaşma yapılması an meselesi.

Kitaptaki Raif Efendi karakterini kimin canlandıracağı ise şimdilik belli değil. Beren Saat’in ise yeni bir dizi projesiyle anlaşmak üzere olduğu gündemde. Tren isimli bir filmde rol alması beklenen fakat iptal olmasıyla yeni arayışlara geçen oyuncunun, senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut’un kaleme aldığı Gazino isimli bir dizi için görüşmelere başladığı belirtiliyor. Hakkında hayırlısı olsun diyerek, yeni filmden gelecek bütün haberlerden haberdar olmak için takipte kalabilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR