Künye - DC-Tekno
Kapat

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
DCTEKNO.COM İNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ

Velican GÖZÜKÜÇÜK
Mail: velican@dctekno.com
GSM: 0506 165 12 12

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Burhan Soylu
Mail: burhan@dctekno.com
GSM: 0537 847 67 21

Haber Editörleri / News Editors
Ercan Gündoğdu
Mail: ercan@dctekno.com

Rojda Hüdaverdi
Mail: rojda@dctekno.com

Anıl Kılıççı
Mail: anil@dctekno.com

Ercan Asilzade

Mail: ercan@dctekno.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Ümit Karlıoba
Mail: umit@dctekno.com

Reklam / Advertise
Cengiz Tarlacı
Mail: reklam@dctekno.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Melih Gündüz
Mail: melih@dctekno.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Nil Nişlioğlu

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle haber@dctekno.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

Servis Sağlayıcı / Service Provider
Minussoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Yazılım Firması / System Management
WordPress

Adres / Adress
Eğri Köprü mahallesi no 75/18 sk no 5 Üniversite Toki Sivas / Merkez

MAİL: bilgi@dctekno.com
TEL: 0356 678 15 55
FAX: 0356 678 15 56

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: 
© Copyrigth 2017 dctekno.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında dctekno.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. dctekno.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

dctekno.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili dctekno.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on dctekno.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on dctekno.com are opened on a new page. dctekno.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

SPONSOR
SPONSOR